• Galanteria kamieniarska

  Elementy galanterii kamieniarskiej często decydują o wyglądzie całego nagrobka. Kamienne misy, kule, wazony na kwiaty, kolumny, balustrady czy lampiony to dodatki, które sprawiają, że grób nabiera indywidualnego charakteru. Przygotowaliśmy szeroki wybór galanterii kamieniarskiej we Wrocławiu i okolicach – posiadamy standardowe wyroby, zaprojektowane przez nas, ale możemy także wykonać elementy zgodnie z Państwa propozycją i według dostarczonego projektu.

  W pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, dzięki czemu nasze produkty są długowieczne i dopracowane w najmniejszych detalach. Wszystkie zlecenia od założeń wstępnych aż po wykończenie wykonujemy na miejscu w zakładzie. Pozwala nam to w pełni kontrolować proces produkcji. Na wszystkie wyroby galanterii kamieniarskiej we Wrocławiu i innych miejscach udzielamy gwarancji producenta.

  Wysokiej jakości galanteria kamieniarska

  Jesteśmy w stanie przygotować różnego rodzaju akcesoria oraz dodatki związane ze zmarłymi osobami: książki, skrzydła, rzeźby samolotów czy piłki. Wiele osób pragnie w ten sposób uczcić pamięć tych, którzy odeszli. Na życzenie klientów wykonujemy także urny. Na wszystkich wyrobach możemy umieścić wybrany przez Państwa napis: imię, określoną datę, sentencję albo cytat. Produkujemy kolumny, spełniające funkcję eleganckiej dekoracji bądź podstawy pod donice.

  Jeżeli chodzi o kategorię, jaką jest galanteria kamieniarska Wrocław jest miastem, gdzie zrealizowaliśmy z sukcesem liczne zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką Galeria, gdzie można przejrzeć niektóre z naszych obiektów.

  Ceny w zależności od rodzaju zamówienia ustalamy oddzielnie dla każdego zlecenia. Bierzemy pod uwagę liczbę produktów, ich wielkość, rodzaj materiału oraz stopień skomplikowania. Od wielu lat doskonalimy się w obszarze, jakim jest galanteria kamieniarska Wrocław to nie jedyny rejon, w którym można spotkać nasze wyroby.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów, a w razie zaistniałych pytań, zachęcamy do kontaktu z firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy w sprzedaży galanterie kamieniarską w postaci lampionów granitowych, wazonów, mis o rozmaitych kształtach oraz dowolnych kolorach. Jesteśmy zrobić produkt pod Państwa zamówienie.

  gal-1 gal-2 gal-3 gal-4 gal-5 gal-6 gal-7