• Galeria nagrobków

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią nagrobków z Wrocławia i innych miejsc. Przedstawiamy niektóre z naszych realizacji wykonanych dla klientów indywidualnych. Na wysokiej jakości fotografiach mogą Państwo zobaczyć, jak wyglądają nasze projekty w rzeczywistości. W galerii znajdują się zarówno nagrobki pojedyncze, podwójne, rodzinne, jak i stworzone zgodnie z osobistymi życzeniami naszych odbiorców.

  Oferujemy bogaty wybór wzorów nagrobków granitowych we Wrocławiu, a także na terenie całego kraju. Możemy zaprojektować i wykonać obiekt na dowolnym wskazanym przez Państwa cmentarzu. Tworzymy także rzeźby oraz elementy dodatkowe. Dzięki profesjonalnym narzędziom i bogatemu zapleczu produkcyjnemu jesteśmy w stanie postawić nagrobek o nietypowym kształcie oraz niestandardowej wielkości.  Oryginalne wzory nagrobków

  Jeśli chodzi o wzory nagrobków granitowych Wrocław jest miastem, gdzie wykonaliśmy wiele zleceń, które można obejrzeć w galerii zdjęć. Znajdują się wśród nich nagrobki w kształcie serca, z płaskorzeźbami przedstawiającymi święte postaci, z pomnikami świętych lub aniołów, z dekoracyjnymi ornamentami i wiele innych.

  Klienci czasami pragną uczcić pamięć bliskich poprzez stworzenie projektu nagrobka, który będzie najlepiej oddawał to, kim byli za życia. Dlatego wytwarzamy nagrobki z motywami zawodów wykonywanych przez zmarłych, pokazujące ich największe pasje i marzenia. Przy każdym zleceniu staramy się połączyć oczekiwania klientów z możliwościami, jakie daje wykorzystywany przez nas surowiec.

  Rezultaty tych starań prezentuje powyższa galeria nagrobków Wrocław jest miastem, w którym można też zobaczyć liczne realizacje na żywo, na tutejszych cmentarzach. Zachęcamy do obejrzenia wykonanych przez nas tablic nagrobnych, kamiennych wazonów, ławek przed grobami oraz innych obiektów z kamienia.

  W przypadku gdy zainteresuje Państwa jakikolwiek znajdujący się w galerii obiekt i pragną Państwo, abyśmy wykonali go powtórnie, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Uzgodnimy szczegóły i poinformujemy o terminie realizacji oraz kosztach.