• Kamieniarstwo Wrocław, Kłodzko i okolice

  Witamy Państwa na stronie firmy Kamieniarstwo Grzęda. Od 1990 roku specjalizujemy się w produkcji wyrobów uzyskiwanych na bazie granitu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów hurtowych, jak i indywidualnych odbiorców wrocławskich produktów kamieniarskich.
  Jeśli chodzi o kamieniarstwo Wrocław, Kłodzko oraz wszelkie pobliskie miejscowości stanowią nasz podstawowy obszar działania. W obrębie tych lokalizacji jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nie tylko dostarczenie zamówionych produktów, ale także usługę całościowego montażu danego obiektu.

  Na naszą ofertę składają się przede wszystkim precyzyjnie wykonane i odznaczające się bardzo wysoką estetyką nagrobki granitowe. Ponadto w ramach dodatkowo wykonywanego na terenie okolic Wrocławia i Kłodzka kamieniarstwa, realizujemy dla Państwa zamówienia na produkty, takie jak:
  schody granitowe w domach jednorodzinnych oraz różnego rodzaju obiektach handlowych i usługowych (jest to szczególnie popularny wyrób kamieniarski w Kłodzku i okolicach),
  parapety granitowe i blaty kuchenne wykonywane na wymiar,
  płyty granitowe rozmaitego przeznaczenia,
  lampy, misy, kule i wazony z kamienia,
  wyroby kamieniarskie w ramach spersonalizowanych zamówień – np. umywalki, zabudowa wanien, kolumny, fontanny, rzeźby, pomniki, stoły, kapliczki, grobowce, kominki, statuetki oraz wszelkiego rodzaju inne unikatowe elementy zgodne z Państwa zleceniem.
  Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami dotyczącymi poszczególnych kategorii realizowanego przez nas kamieniarstwa we Wrocławiu i pozostałych miejscowościach, zachęcamy do wizyty w ramach odpowiednich działów witryny oraz do lektury dalszej części poniższego tekstu.

  Wyroby Granitowe - Kamieniarstwo Wrocław Kłodzko

  Kamieniarstwo Wrocław – dlaczego warto z nami współpracować?

  W ramach naszego asortymentu, oddajemy do Państwa dyspozycji doskonałej jakości wyroby, odznaczające się bardzo wysoką estetyką. W zależności od potrzeb klientów jesteśmy w stanie nie tylko wyprodukować, ale również podjąć się montażu obiektu w niemal dowolnej, wskazanej przez Państwa lokalizacji. Realizujemy usługi kamieniarskie na ternie Kłodzka, Wrocławia oraz całej Polski i dużej części Europy.
  Proponujemy Państwu bardzo szeroki wachlarz dostępnych wzorów oraz barw naszych wyrobów. Ponieważ stawiamy przede wszystkim na elastyczne podejście do klienta, decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymują Państwo możliwość szczegółowego sprecyzowania wszystkich istotnych dla produktów parametrów, takich jak:
  • wymiary poszczególnych części obiektu,
  • typ zastosowanego granitu,
  • rodzaj wykończenia,
  • warianty kolorystyczne nagrobka,
  • typ pożądanych przez Państwa dodatków.
  W kwestii takiej jak kamieniarstwo Kłodzko oraz Wrocław są miejscowościami, gdzie jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku. Ceny naszych wyrobów z montażem są bardzo atrakcyjne, a całkowity czas realizacji zamówienia wynosi na ogół od jednego do dwóch tygodni.

  Kamieniarstwo Kłodzko, Wrocław oraz Polska i Europa

  Jak zostało już wcześniej wspomniane, jeśli chodzi o kamieniarstwo Kłodzko oraz Wrocław to niejedyne obszary naszej działalności. W ramach standardowej oferty naszej firmy, obsługujemy również klientów z innych części kraju, a także z rozmaitych obszarów Europy, w tym m.in. z Niemiec, Słowacji, Austrii oraz Czech.
  W tym miejscu warto dodatkowo podkreślić, że polskie, a w szczególności wrocławskie kamieniarstwo, cieszy się mianem jednego z najbardziej rozwiniętych w Europie, do czego w istotnym stopniu przyczyniła się również nasza firma. Wysoce zaawansowane procesy technologiczne, którymi dysponujemy przekładają się bowiem na doskonałą jakość i precyzję wykonania naszych wyrobów, zapewniając przy tym możliwość całkowitego dostosowania się do nawet najtrudniejszych wymagań stawianych przez klientów.
  Klientów zainteresowanych naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dodatkową poradę, zachęcamy również do kontaktu z naszym personelem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych wskazówek oraz znajdziemy rozwiązania kłopotliwych kwestii.

  Kamieniarstwo Kłodzko i Wrocław – zapraszamy do współpracy!

  Kamieniarstwo Grzęda Wrocław Kłodzko