Obróbka CNC Wrocław

Obróbka CNC Wrocław

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie obróbki kamienia. Stosujemy specjalistyczne maszyny CNC, które pozwalają sprostać nawet najtrudniejszemu zadaniu w kwestii precyzyjnego skrawania. Wykorzystując urządzenie potrafimy nadać płytom dowolny kształt lub wyciąć w nich otwór o każdym możliwym wyglądzie. Jesteśmy w stanie stworzyć bardzo nietypowe oraz niepowtarzalne projekty, zarówno w płaszczyźnie 2D, jak i 3D. Oferujemy prostsze elementy, w tym tablice z liternictwem lub blaty kuchenne z indywidualnie dopasowanym otworem na zlew, ale także nagrobki, płaskorzeźby, elementy schodów czy też różnego rodzaju dekoracje. Realizujemy zamówienia dla prywatnych klientów, ale oferujemy również pomoc innym kamieniarzom, którzy nie posiadają odpowiedniego sprzętu do obróbki.

Obróbka CNC – jak przebiega proces?

Obróbka CNC polega na skrawaniu kamienia, tzn. ścinaniu go warstwa po warstwie, a także późniejszym wypolerowaniu powierzchni. Do procesu potrzeba specjalistycznego, sterowanego komputerowo sprzętu, w którym należy umieścić surową skałę lub wstępnie wyciętą bryłę. Następnie, w pełni zautomatyzowane maszyny wykonują całą pracę samodzielnie, charakteryzując się bardzo dużą dokładnością i powtarzalnością produkcji.

Nasza firma posiada na wyposażeniu profesjonalne frezarki pięcioosiowe i piły mostowe włoskiej produkcji. Urządzenia wraz z magazynem narzędzi są w stanie dokonać starannej oraz szczegółowej obróbki CNC. Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów, podejmując się nawet najbardziej finezyjnych kształtów. Do najczęściej zamawianych produktów należą serca lub krzyże, tablice profilowane, ociekacze na blaty kuchenne i otwory pod zlewy, jak również rzeźby. Zaawansowany sprzęt pozwala też na wykonanie precyzyjnego grawera lub napisu na płytach kamiennych. Dużą popularnością cieszą się także loga, które mogą pomóc w zwiększeniu rozpoznawalności oraz prestiżu Państwa firmy.

Galeria realizacji

Kliknij na zdjęcie aby dowiedzieć się więcej.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem