Schody granitowe

Schody granitowe Wrocław, Kłodzko

Sprzedaż schodów granitowych we Wrocławiu oraz w jego okolicach wciąż cieszy się dużą i jednocześnie nieustannie rosnącą popularnością. Materiał ten bowiem jest solidniejszy oraz bardziej odporny na codzienną eksploatację niż powszechnie stosowane do produkcji schodów drewno. Ponadto granit cechuje się również większą elegancją, co w przypadku dopracowanych estetycznie i spójnych koncepcyjnie wnętrz, ma często kluczowe znaczenie dla klienta. W ramach współpracy z naszą firmą, mogą Państwo pozyskać dowolnego rodzaju schody granitowe. W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie zaproponować np. płomieniowanie, polerowanie lub montaż dodatkowego zabezpieczenie antypoślizgowego.

Elegancja, wytrzymałość, precyzja wykonania – to tylko kilka z wielu zalet, którymi cechują się produkowane przez nas schody granitowe. Wrocław i okolice to główny obszar działania naszej firmy, jednakże z sukcesem od lat obsługujemy klientów z całego Dolnego Śląska, a także ościennych województw. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji.

Wykonujemy schody granitowe kompleksowo, począwszy od zaprojektowania, przez profesjonalną, staranną produkcję, aż po ewentualny montaż. Służymy również poradą i pomocą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań. Do realizacji schodów wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości granit naturalny, gwarantujący solidność, trwałość, funkcjonalność powstałych wyrobów na lata. Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny, a także sprawną realizację zamówień.

Wybór materiału na schody pozornie wydaje się trudny, głównie ze względu na bardzo duży wybór. W końcu każdy surowiec charakteryzuje się nieco innymi właściwościami. Schody zewnętrzne z kamienia będą na pewno dużo trwalsze niż te wykonane z drewna. Trzeba jednak wiedzieć, że nie każdy kamień wykazuje tak samo wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Zdecydowanie najlepszy kamień na schody to granit. Jego cechy to wyjątkowa trwałość, a przy tym niezwykle atrakcyjny wygląd.

Schody granitowe zewnętrzne nie tylko nadadzą charakteru i elegancji całej posesji, ale też zagwarantują doskonałą funkcjonalność na wiele lat. Granit to materiał odporny na ścieranie, wilgoć, opady deszczu oraz zmiany temperatury, niewymagający przy tym szczególnej dbałości. Nawet po długim czasie eksploatacji zachowuje swój oryginalny wygląd. To tylko niektóre z zalet, dzięki którym rośnie popularność rozwiązania, jakim są schody granitowe. Wrocław nie jest tu żadnym wyjątkiem. Także w tym mieście coraz więcej osób wybiera ten materiał.

Granit na schody zewnętrzne zostaje przycięty na wymiar. Dzięki temu zyskuje się solidne, jednolite stopnie, mniej podatne na zniszczenia od konstrukcji z kilku mniejszych płytek. Pozwala to także na jak najlepsze dostosowanie wyglądu do charakteru domu oraz oczekiwań mieszkańców, którzy decydują się na schody z kamienia. Wrocław to miasto, w którym spotyka się zarówno proste, jak i bardziej finezyjne schody zewnętrzne z granitu. Surowiec ten daje bardzo duże możliwości obróbki. Co nie mniej istotne, występuje w przeróżnych barwach, od białej, przez odcienie szarości, po czerń, ale też w wielu niestandardowych kolorach. Dzięki temu nie trzeba zmieniać elewacji domu pod nowe schody, ponieważ to one mogą być odpowiednio dobrane. To kolejny powód, dlaczego właśnie z granitu najczęściej wykonuje się schody kamienne. Wrocław i okolice to obszar, z którego otrzymujemy coraz więcej zleceń na takie konstrukcje. Jeśli i Państwo chcieliby wzbogacić swoją posesję o schody z granitu, Wrocław znajduje się w pobliżu naszej siedziby, dlatego warto sprawdzić naszą ofertę.

Galeria realizacji

Kliknij na zdjęcie aby dowiedzieć się więcej.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem